Servisas

 • Kruopščiai atrinktas, kruopščiai apdorotas medis

  • IV klasės autoklavuojama šiaurinė mediena: tai teisingas pasirinkimas baseino konstrukcijai

  Ypatingos šios medienos mechaninės ir estetinės savybės susidarė dėl lėto augimo šiaurinio klimato sąlygomis šiauriau 57-tos lygiagretės. Po IV klasės autoklavinio apdorojimo, ši mediena tobulai tinka naudojimui lauko sąlygomis ir liečiantis su žeme. Tačiau įkasti ir dalinai įkasti baseinai turi būti apsaugoti drenažo plėvele, pvz. Delta MS.

  • Prancūziška kompozitinė mediena idealiai tiks jūsų baseino kraštams.

  Tai gražus subalansuotas junginys iš medienos dalių ir termoplastinio polimero. Kompozitinė mediena yra be šakų, įskilimų, šerpetų ir puikiai ir ilgai tarnauja lauko sąlygomis. Ji yra švelnaus paviršiaus, taip pat reikalauja mažai priežiūros ir gali būti įvairių spalvų (ligth grey arba beige).

  Atitinkantys standartus komplektai

  Kiekvienas Procopi baseinas atitinka standartus, reglamentuojančius baseinų komplektus, įskaitant ir naujus Prancūzijos standartus, kurie įsigaliojo 2011 m. vasario mėn.:

  • NF P90-316 >> Privatūs šeimos baseinai – baseinų komplektai – bendri saugos reikalavimai ir bandymų metodai.
  • NF P90-317 >> Privatūs šeimos baseinai – naudojimo priemonės – bendri saugos reikalavimai ir bandymų metodai.
  • NF P90-318 >> Privatūs šeimos baseinai – filtravimo grupės ir/arba filtravimo sistemos – bendri saugos reikalavimai ir bandymų metodai.

  LIETUVOS HIGIENOS NORMOS HN 109:2001 “BASEINAI. ĮRENGIMAS, PRIEŽIŪRA IR KONTROLĖ", galite atsisiūsti iš čia.

  Tinkamumo bandymai yra atliekami nepriklausomos laboratorijos, kuri turi teisę reikalauti keisti įrangos ir įrengimo instrukcijas, jai tai yra būtina. Kai visi testai yra atlikti, laboratorija išduoda sertifikatą kiekvienam išbandytam baseino modeliui.

  Tinkama filtravimo grupė

  Dauguma jungiamųjų detalių ir aksesuarų Procopi baseinų įrengimui yra pagaminti Prancūzijoje. Galite būti tikri dėl aukštos gamybos kokybės, griežtos kokybės kontrolės ir puikaus tinkamumo.

  Visų pirma, kiekvienas baseinas yra pritaikytas filtravimo grupei, tai yra filtro-siurblio kombinacijai, kuri pasirinkta vandens baseine filtravimui pagal galiojančius standartus.

  Tik tinkamas balansas tarp siurblio galios ir filtravimo paviršiaus ploto gali užtikrinti efektyvų filtravimą. Jei smėlio ploto paviršiaus rodiklis yra per aukštas (nustatomas pagal filtro skersmenį), filtravimas nebus optimalus. Maksimalus filtravimo greitis smėlio filtrams, nustatytas pagal standartus, yra 50 m3/h/m2.

  Todėl Procopi tikrina kiekvieną baseino modelio ir filtravimo grupės konfigūraciją sumontavus, ir stebi srovės stiprumo ir pralaidumo rodiklius. Šie tyrimai yra vertinami nepriklausomos laboratorijos, kuri išduoda atitikimo sertifikatus.

  Baseino filtravimo grupės konfigūracijos pavyzdys sumontavus:

  Siurblys sukuria vandens cirkuliaciją:

  Siurbia vandenį per skimerį ir dulkių siurblio pajungimo taškus (jei tokie yra), stumia jį per filtrą ir grąžina atgal į baseiną per grąžinimo purkštukų jungiamąsias detales.

  Smėlio filtras sulaiko nešvarumus:

  Kai viskas praeina pro filtro smėlį, nešvarumai (lapai, dulkės ir t.t.) yra sulaikomi ir taip vanduo yra valomas. Vanduo išteka iš filtro švarus.

  DĖMESIO!

  • Maitinimo šaltinis. Filtravimo grupė turi būti įrengta ne mažesniu kaip 3,5 m atstumu nuo baseino ir turi būti apsaugota 30mA srovės saugikliu.