Baseino vandens priežiūra ir higiena

 • Vandens priežiūra ir higiena

  Kalbant apie higieną, nėra jokių oficialių teisės aktų, reglamentuojančių privačius baseinus. Tačiau, dėl jūsų ir jūsų artimųjų sveikatos, mes pateikėme tam tikrą informaciją apie vandens priežiūrą ir filtravimo grupės aptarnavimą.

  Vandens priežiūra

  Norinti gauti maksimalią naudą iš jūsų baseino, jums reikės optimizuoti baseino vandens priežiūrą. Reikės vadovautis rekomendacijomis, susijusiomis su filtravimo grupe: eksploatacijos pradžia, naudojimas, vandens regeneracijos įtaka besimaudančiajam, techninė priežiūra ir aptarnavimas (vamzdžiai, varžtai, sraigtai) ir filtro nešvarumai (kas susiję su atgalinio plovimo procedūra, pridėta prie instaliacijos instrukcijos kartu su filtru).

  Baseino techninės priežiūros ir aptarnavimo rekomendacijų nesilaikymas gali sukelti rimtą pavojų sveikatai, ypač vaikams.

   

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

  Higiena

  Dėl jūsų ir jūsų artimųjų sveikatos, jums reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Tai prasideda nuo geros asmeninės higienos ir pagarbos aplinkiniams. Be to, siekiant užtikrinti skaidrų ir švarų vandenį, laikykitės instrukcijų. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vandens valymą ir tikrinimų intervalą, taip pat filtravimo ir atgalinio plovimo ciklą. Nedvejokite pasitikrinti atitinkamuose dokumentuose ir laikytis specialistų patarimų.